SPODNÍ PRÁDLO BIKINY S KOSTICEMI

Lascana LASCANA Bikiny s kosticemi »Sienna« námořnická modrá-červená - košíček C 36 (70)

Lascana LASCANA Bikiny s kosticemi »Sienna« námořnická modrá-červená - košíček C 36 (70) e-shop >>

Bikinový top lze po stranách regulovat. Nastavitelná ramínka, zapínání na zádech. Kalhotky s ohrnovacím pasem. S pestrobarevným potiskem. Měkká mikrofáze: 86% polyamid, 14% elastan. Podšívka: 100% polyamid... Lascana >>Sunflair Bikiny s kosticemi, Sunflair námořnická modrá-limetková - košíček B 36 (70)

Sunflair Bikiny s kosticemi, Sunflair námořnická modrá-limetková - košíček B 36 (70) e-shop >>

Módní design potisku. V módním zavinovacím vzhledu. Horní díl s řasením na straně. Nastavitelná ramínka, odnímatelná na zádech. Kalhoty se založeným potisknutým pasem. Z 80% polyamidu, 20% elastanu (LYCRA®). Podšívka: 100% polyamid... Sunflair >>Lascana LASCANA Bikiny s kosticemi »Sienna« námořnická modrá-červená - košíček B 36 (70)

Lascana LASCANA Bikiny s kosticemi »Sienna« námořnická modrá-červená - košíček B 36 (70) e-shop >>

Bikinový top lze po stranách regulovat. Nastavitelná ramínka, zapínání na zádech. Kalhotky s ohrnovacím pasem. S pestrobarevným potiskem. Měkká mikrofáze: 86% polyamid, 14% elastan. Podšívka: 100% polyamid... Lascana >>Lascana LASCANA Bikiny s kosticemi »Sienna« námořnická modrá-červená - košíček E 36 (70)

Lascana LASCANA Bikiny s kosticemi »Sienna« námořnická modrá-červená - košíček E 36 (70) e-shop >>

Bikinový top lze po stranách regulovat. Nastavitelná ramínka, zapínání na zádech. Kalhotky s ohrnovacím pasem. S pestrobarevným potiskem. Měkká mikrofáze: 86% polyamid, 14% elastan. Podšívka: 100% polyamid... Lascana >>Lascana LASCANA Bikiny s kosticemi »Sienna« bordó-tyrkysová - košíček C 38 (75)

Lascana LASCANA Bikiny s kosticemi »Sienna« bordó-tyrkysová - košíček C 38 (75) e-shop >>

Bikinový top lze po stranách regulovat. Nastavitelná ramínka, zapínání na zádech. Kalhotky s ohrnovacím pasem. S pestrobarevným potiskem. Měkká mikrofáze: 86% polyamid, 14% elastan. Podšívka: 100% polyamid... Lascana >>


2019 Dobře padnoucí spodní prádlo, noční prádlo, pyžama a zupany | Kontakt